Oficiální tenisové forum

Právě je 21 led 2018, 05:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Moje hraní
PříspěvekNapsal: 15 bře 2009, 21:39 

a co 4 hry,hraješ?

PříspěvekNapsal: 15 bře 2009, 21:46 

spielmacher píše:
Kolik tam maj kurtů? A kolik to koštuje?

tak kurty sou 3 vedle sebe což je vyhovujcí počet,akorát ve všední dny to chce zjistit kdy je volno,páč tam snad 2x tejdně hrajou tamní gymnazisti,a,jinak to celkem těží z toho že o tom tolik lidí neví ,o víkendech to možná registraci chce.Jinak studenti to snad měli loni už nevim přesně studenti snad 40/hod,nestudenti snad 60,ale tim si nejsem jistej tohle sem moc neřešil.Navíc studenti z tý školy zadáčo a ten kamarád tam studoval a zná tu školnici takže sme neplatili u ní nic (když tam byla její dcera tak to neprošlo) :D
Já jen doufám že se to neprovalí a nezačne tam bejt plno,ale loni to s obsazeností bylo v celkem v pohodě(všední dny naprosto bezproblému)

PříspěvekNapsal: 15 bře 2009, 21:50 

evicka píše:
a co 4 hry,hraješ?

cíleně ne,ale nebránim se jí,jinak hra na sítí zatim je moje slabina , těžší voleje moc nedávám

PříspěvekNapsal: 15 bře 2009, 21:51 
Administrátor

andrew22 píše:
spielmacher píše:
Kolik tam maj kurtů? A kolik to koštuje?

tak kurty sou 3 vedle sebe což je vyhovujcí počet,akorát ve všední dny to chce zjistit kdy je volno,páč tam snad 2x tejdně hrajou tamní gymnazisti,a,jinak to celkem těží z toho že o tom tolik lidí neví ,o víkendech to možná registraci chce,v podstatě je to celkem žádná reklama na to neni.Jinak studenti to snad měli loni už nevim přesně studenti snad 40/hod,nestudenti snad 60,ale tim si nejsem jistej tohle sem moc neřešil.Navíc studenti z tý školy zadáčo a ten kamarád tam studoval a zná tu školnici takže sme neplatili u ní nic (když tam byla její dcera tak to neprošlo) :D ,sem si skoro jistej že stálí zákazníci dostávaj 'slevu' tak jako tak
Já jen doufám že se to neprovalí a nezačne tam bejt plno,ale loni to s obsazeností bylo v celkem v pohodě(všední dny naprosto bezproblému)

My to nevykecáme, neboj! No ale je vidět, že pořád se dá v Praze solidně zahrát za slušnou vatáž... ;)

info@tenisforum.cz

PříspěvekNapsal: 24 bře 2009, 15:52 

Tak teda nevim..jsem byla po měsíci ani ne zase na kurtě a dostala jsem pěkně na pr...
Nevim,jestli on byl tak dobrý nebo já tak špatná?

PříspěvekNapsal: 25 bře 2009, 00:56 

Ahoj,
sem rad, ze sem narazil na lidicky, co maji radi tak skvelej sport jako je tenis ;)

Sem z Prahy, resp. kousicek od Prahy. Tenis hraju uz par let, tak 15 urcite, bohuzel kvalita moji hry tomu moc neodpovida. Mozna je to z casti i tim, ze krome tenisu hraju jeste badminton a obcas skvos a tyhle sporty k sobe moc nejdou, ale tenis pro me vzdycky byl a je sport No.1. Proste nadsenej amater :)

V zime hraju hlavne na Hamrovi, spis v Braniku nez v Zabehlicich (faktem je, ze v Zabehlicich jsou kvalitnejsi kurty, aspon se mi to zda), tady ceny znate. O vikendech se snazim chodit do tenisoveho centra HEAD, je to ve Vestci (kilak za Prahou smerem na Jesenici), kousek od mista kde bydlim. O vikendu je cena za hodinu 350 kc, coz mi prijde celkem prijatelny. Je tady dost prijemny povrch, takovy koberec, trosku mi to prijde jako jekor, ale neni az tolik rychly. V lete chodim mimo Hamra a Heada jeste do Modran, kde je nekolik antukovych kurtu za dost sympatickou cenu 120 kc/hod a nekdy bud na Opatov, kde je beton - pisou na webu, ze na stejnem povrchu se hraje US Open, ale nevim nevim :) A kdyz selzou vsechny moznosti, tak obcas v lete zajdu do Sport Hotelu v Pruhonicich - je tam v hale dost rychly povrch, kdyz se obcas povede podani, tak je to vetsinou konecna. Na Pruhonicich je pomerne zajimavy to, ze ceny v lete jsou pomerne priznivy a naopak v zime dost nerealny; 6-7 stovek za hodinu hry v hale je vazne moc.

PříspěvekNapsal: 25 bře 2009, 01:15 

A jeste s cim vlastne hraju. Je to docela zvlastni, ale pamatuju si to pomerne presne :)
Zacal sem hrat pred lety s uzasnou raketu STOMIL :) Byla myslim polske vyroby, byla hlinikova a mela strasne malou hlavu. Vlastne vypadala skoro jako raketa na badminton :) Potom sem si koupil ARTIS MID. Na tehdejsi dobu uzasna. Dalsi moje raketa byla znacky FISCHER, moc dlouho mi nevydrzela. Potom sem se "zamiloval" do znacky PRO KENNEX - do dneska si vzpominam na jeden model, co sem mel - tusim, ze se jmenoval ASSYMETRIC, na tehdejsi dobu za sileny penize (sem trosku pako, co se tyce tehle hracicek). No a nakonec sem skoncil u HEADa, se kterym hraju cca. poslednich 6-7 let az do dneska. Vlastne poslednich 5 let sem pouzival stejny model - HEAD RADICAL OS, je raketa, se kterou hraval Andre Agassi. Ma pomerne nadstandartni velikost hlavy - 690 cm2, coz mi vzdycky delalo (mysleno psychicky) docela dobre :) Bohuzel letos na zacatku roku mi nekdo ukradnul z kufru auta celou tenisovou tasku, kdyz sem jel z Hamra (pozor na Mekac na jizni spojce, sjezd na Krc / Zalesi) a prisel sem o vsechny ctyri rakety, co sem mel :? Takze mi nezbylo, nez si koupit rakety nove a rozhodl sem se udelat malicko zmenu - poridil sem si HEAD RADICAL PRO, letosni model (takze technologie Microgel). Hlavni rozdil mezi verzi OS a PRO je jednak ve velikosti hlavy - PRO ma 645 cm2 a potom trosku ve vaze - PRO je malicko tezsi. Musel sem si malicko zvyknout, ale vzhledem k bidne urovni moji hry to nebyl zase takovy problem :) Jinak pokud se nepletu, tak s raketou HEAD RADICAL PRO hraje ze soucasne spicky treba Andy Murray. Jestli se pletu, tak se omlouvam :)

Tenisu zdar, mejte se fayn.

PříspěvekNapsal: 25 bře 2009, 20:38 

evicka píše:
Tak teda nevim..jsem byla po měsíci ani ne zase na kurtě a dostala jsem pěkně na pr...

tak to sem na tom podobně :lol: akorát já byl naposled 2x v lednu,ale už aby bylo teplo jak bude 15 stupňů a kousek sluníčka tak začínám

PříspěvekNapsal: 25 bře 2009, 23:19 

andrew22 píše:
evicka píše:

tak to sem na tom podobně :lol: akorát já byl naposled 2x v lednu,ale už aby bylo teplo jak bude 15 stupňů a kousek sluníčka tak začínám

Na ya, uz se to blizi. Myslim, ze halova sezona treba na Hamru konci nekdy v polovine dubna, takze prakticky za 14 dni. Bohuzel, pocasi tomu zatim moc neodpovida ...

PříspěvekNapsal: 07 dub 2009, 07:54 

už aby bylo hezky.to se to pak bude trénovat :-)

PříspěvekNapsal: 07 dub 2009, 08:35 

evicka píše:

co blázníš :D dyť už je od středy na tenis ideálně sem už byl 2x

PříspěvekNapsal: 07 dub 2009, 14:52 

andrew22 píše:
evicka píše:

co blázníš :D dyť už je od středy na tenis ideálně sem už byl 2x

Venku? Je fakt, ze pocasi je momentalne super, ale haly se jeste nezbouraly. Ja skocil minulou stredu v poledne misto obeda na Hamra do Zabehlic a skoro sem se v ty nafukovacce upek ... docela sklenik :)

PříspěvekNapsal: 07 dub 2009, 17:15 
Administrátor

nikeman píše:
andrew22 píše:
evicka píše:

Na ya, uz se to blizi. Myslim, ze halova sezona treba na Hamru konci nekdy v polovine dubna, takze prakticky za 14 dni. Bohuzel, pocasi tomu zatim moc neodpovida ...

Na Hamru bouraj od 6.dubna haly, jsou tam teď nějaké přechodně zvýhodněné ceny...

info@tenisforum.cz

PříspěvekNapsal: 08 dub 2009, 12:39 

mě je 13 let v zimě jsem hrál 2krát za týden a až se udělaj antukové kurty v oddíle tak začnu chodit 5krát za týden a v sobotu hrát za starší a v neděli za dorost

PříspěvekNapsal: 09 dub 2009, 09:41 

ty to bereš nějak vážně budoucí profi hráč.:)
btw:žasnu jak sou ty dnešní děti vepředu-mobil a internet od šesti(možná v 10-i když to už začíná bejt zaostalý :lol: ) to před 10-15 lety nebylo ani náhodou nehledě na to že sou některý celkem přidrzlý

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina