Oficiální tenisové forum

Právě je 24 čer 2017, 01:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Návrhy a připomínky
PříspěvekNapsal: 21 úno 2009, 00:31 
Administrátor

Jak to dělat ještě líp než doteď. A nebude to už krok zpět? :lol:

Přílohy:
Poznámka: smile
smile.gif
smile.gif [ 7.55 KiB | Zobrazeno 50016 krát ]

Diskutér #1 Obrázek
http://www.tenisforum.cz ...tenisový národ sobě

Předmět příspěvku: Re: Návrhy a připomínky
PříspěvekNapsal: 21 úno 2009, 13:15 

A co takhle trochu sportovního soutěživého ducha?Co takhle dát sem možnost domluvit si zápas?trochu adrenalinu.. 8-)

PříspěvekNapsal: 21 úno 2009, 20:56 
Administrátor

evicka píše:
A co takhle trochu sportovního soutěživého ducha?Co takhle dát sem možnost domluvit si zápas?trochu adrenalinu.. 8-)

Vyřešeno dle přání, kdo bude první? :twisted:

Diskutér #1 Obrázek

PříspěvekNapsal: 11 bře 2009, 16:40 

Je fajn, že nějaké takové tenisové forum vzniklo, ale jelikož jsem jako doma na menstennisforums.com nebo tennisforum.com, tak mi docela nevyhovuje struktura tohoto fóra. Co takhle to strukturovat trochu podle nich?
Zvlášť sekci pro muže, zvlášť sekci pro ženy, zvlášť pro všeobecné news apod. samozřejmě, že nechci aby se tady udělal plagiát těchto anglických verzí, jen si myslím, že by to mohlo pomoct.
Takhle mi přijde, že je vše jen v Hlavní diskuzi a nevím mě osobně to nesedí. Co ostatní?

PříspěvekNapsal: 11 bře 2009, 20:56 
Administrátor

Fizz píše:
Je fajn, že nějaké takové tenisové forum vzniklo, ale jelikož jsem jako doma na menstennisforums.com nebo tennisforum.com, tak mi docela nevyhovuje struktura tohoto fóra. Co takhle to strukturovat trochu podle nich?
Zvlášť sekci pro muže, zvlášť sekci pro ženy, zvlášť pro všeobecné news apod. samozřejmě, že nechci aby se tady udělal plagiát těchto anglických verzí, jen si myslím, že by to mohlo pomoct.
Takhle mi přijde, že je vše jen v Hlavní diskuzi a nevím mě osobně to nesedí. Co ostatní?

Díky za plodný názor a nápady! :idea:
Je těžké vyhovět všem a skloubit dvě fóra dohromady, 2v1. Oboje stránky známe. Zrovna někdo kdysi psal, že mu to tam přijde nepřehledné, že je tam toho moc. Aby ne, když je tam miliony příspěvků v tisících témat, pořád je tam stovky uživatelů online, tisíce zaregistrovaných. Každý si tam ovšem musí najít to svoje, to je jasné. Ale jistý vzor se v tom samozřejmě dá najít a bylo to i menší inspirací pro start tohoto českého fóra. V současné době jsme tady na začátku něčeho, co tady do teď nebylo. Fungujeme jako fórum pro tenis mužský i ženský, v českých podmínkách to ani odděleně nejde. Už tak pozorujeme, že ženské (tenisové) záležitosti jsou méně sledované a komentované (vyjma Nicole) a i uživatelek je nepoměrně méně než uživatelů.
Přesto s jistým dělením do budoucna počítáme. Vše záleží na tom, jak rychle se budeme rozrůstat (uživatelé, témata). Hlavní diskuze by měla momentálně uspokojit oboje pohlaví. Obsahuje kategorie Hráči/Hráčky ČR, Turnaje ATP/WTA, apod. Přesunutí témat (při zachování příspěvků) je pak jen detail.
Tenisforum.cz je na rozdíl od zahraničních fór i fórem informativním, nejen diskuzním. Proto jsou zde kategorie Tenisové haly, ČTS, ale třeba i Sparing hraní apod. A to zase na tennisforum.com nemají :)
Jsme rádi, že vznikly stránky, které v ČR chyběly a které mohou sloužit všem tenisovým příznivcům.
Toto fórum bude šlapat a rozvíjet se spolu s uživateli. Přestane-li být diskuze aktivní, fórum onemocní. Teď jsme ale na startu, v plné síle! Jako stromek. Každý další uživatel, každé nové téma je jako nový kořínek nebo list. Brzy (doufáme) bude forum jako silný strom s hlubokými kořeny a bohatou korunou. Zalévejte ho svýmy příspěvky.
:arrow: Přejeme všem uživatelům tenisforum.cz bezproblémové připojení k internetu, rychlé prsty na klávesnici a aby zde vždy našli to, co hledají. Pokud ne, ať si na to založí téma :)
My si zase přejeme, aby jste sem chodili co nejčastěji, psali hodně více či méně odborných názorů a přivedli s sebou co nejvíc kamarádů ;)
Tenisu a tenisforum.cz třikrát zdar! Nebo nazdar?!

Diskutér #1 Obrázek

PříspěvekNapsal: 12 bře 2009, 07:23 

OK, souhlasím. Ve chvíli, kdy je nás tady ZATÍM jen pár nemá smysl to nějak "extra" dělit.

Jde mi o to, že na mě jako na fanouška "pouze diskutujícího" neudělalo fórum nijak silný první dojem. Nejdřív ze všeho jsem si všiml všech věcí, které nehledám (tenisové haly, kluby, svaz apod.) a diskuze o ATP+WTA byla pro mě kdesi skrytá.

Myslím, že první dojem hraje při rozjezdu docela důležitou roli a může někoho odradit, že se neprokliká/nenajde to co hledá. I proto si myslím, že základní dělení by bylo potřeba, aby každý hned věděl kam se "zasunout".

Toť z mojí strany prozatím vše! Dík

PříspěvekNapsal: 17 srp 2009, 15:43 

Prave jsem se zaregistroval, a uz do toho kecam, moc pekny. :)

Chybi mi tu sekce "Tenisove vybaveni", kde by se dalo tlachat o tom, jaky kecky jsou nejlepsi, jaka raketa je nejlepsi a tak... Jsem se zrovna chtel zeptat, jestli ma nekdo zkusenost s Wilson Kobra Team FX a nejak nevim, kam to placnout, pac to asi uplne do sekce "s cim a jak hraju" nepatri.

PříspěvekNapsal: 17 srp 2009, 20:00 

Aldan píše:
Prave jsem se zaregistroval, a uz do toho kecam, moc pekny. :)

Chybi mi tu sekce "Tenisove vybaveni", kde by se dalo tlachat o tom, jaky kecky jsou nejlepsi, jaka raketa je nejlepsi a tak... Jsem se zrovna chtel zeptat, jestli ma nekdo zkusenost s Wilson Kobra Team FX a nejak nevim, kam to placnout, pac to asi uplne do sekce "s cim a jak hraju" nepatri.

Já myslim, že tam to právě patří ;) Nebo tam v sekci "Moje hraní" založ nové téma a můžeš ho zrovna pojmenovat "Tenisové vybavení"...

PříspěvekNapsal: 02 lis 2009, 19:09 
Administrátor

Od nové sezony se chystá www.tenisforum.cz provézt ambiciózní změny ve struktuře a organizaci fora. Je to proto, že se tato diskuze chytla a je potřeba některá témata dát více do popředí.
Těšte se a "čekujte" stránky! ;) Po skončení letošní sezony a před novou sezonou 2010 už budeme fungovat nově!

Diskutér #1 Obrázek

PříspěvekNapsal: 19 lis 2009, 16:51 

U mě dobrý, teď mi ještě zařiďte toho skůtra ;)

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2010, 20:48 

Ty smajlíci jsou a24x a a21x
a37x a65x
Byl to dobrej a59x
a39x a09x

PříspěvekNapsal: 05 říj 2013, 02:49 

Vazeny admine. Tohle tenisove forum je chvalyhodny pocin, ale je proste mrtve. Nic se tu nedeje, nikdo sem moc nechodi.Ja chapu, ze tenis se vic hraje nez okecava, ale kouknete treba na forum o kolech na nakole.cz. Proste tomuto foru chybi jakakoli sirsi znamost, reklama a povedomi tenistu. Pritom staci tak malo - nabidnout ci spojit nebo napojit se na cesky tenisovy svaz.Koukal jsem na jejich stranky cztenis.cz a je jasne, ze jim chybi jakekoli forum.Netusim, zda-li to je zamer,moc nediskutovat resp. Nediskutovat k tenisu vubec ale domnivam se, ze takove zijici forum o tenise tu skutecne v CR velmi chybi.Jiste je mnoho lidi,vcetne me, kteri by se radi podelili o sve zkusenosti dojmy z treninku, s ceskym svazem, s turnaji i s technickymi zalezitostmi tenisove hry, zazemim apod. Ale to by muselo byt s kym. Sem skoro nikdo nechodi a to je docela podstatna vada fora.Coz takhle nejaka reklama?Obecne jsem se utvrdil v tom, ze v ceskem tenise se toho za poslednich dvacet let, co jsem jej opustil a nyni se vracim s detmi zpet, moc neposunulo.Takze bych se na tom klidne i rad aktivne podilel spolu s vami treba skrze toto forum a jeho zapojeni do sirsi verejnosti tenisove v CR. I teniste maji mit sanci se otevrit sirsi internetove diskuzi aby se cesky tenis mel sanci poradne nadechnout nejen v Prostejove ci v Praze.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina