Oficiální tenisové forum

Právě je 20 úno 2018, 22:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: těm co už normální nestačí - NOVÁ Prince EXO3 Graphite 93
PříspěvekNapsal: 22 říj 2010, 16:23 

Nabízím tuto výbornou raketu Prince EXO3 Graphite 93
Jsem v zahraničí a je tady ve sportu akce na tuto raketu. U nás stojí kolem 4500 Kč (určitě jste schopný si to překontrolovat na gůglu, kdo nevěří). Jsem student a tady mě to stojí děsný prachy, takže vezmu pár tady těch raket s tím, že si navzájem pomůžeme s nějakýma tenistama u nás v ČR - já si přivydělám a vy ušetříte. Je úplně nová, ještě s tím papírem přes výplet. Aby se mi to nějak vyplatilo, tak Vám ji nechám za 3000 Kč. Když si vezmete 2, tak za 5800 Kč.

Právě teď hledám raketu, se kterou hrát. Ve směs hledám stil, co hraje Rodžer Federeru. Tohle je jedna z raket toho typu:
Těžká s váhou do ruky a malou hlavou pro excelentní stabilitu, lehký voleje a přesný umísťování míčů.
Dám vám tady nějaký odkazy ať Vám ušetřím práci:

http://www.protenis.cz/shop/detail.php? ... 2093%20Mid

http://www.uni-sport.cz/tenis/tenisove- ... -10-2.html

(ceny ignorujte, je tam ale dobrej popis)

http://www.tennis-warehouse.com/Prince_ ... XOG93.html

tohle je skvělá americká stranka. Testují (měsíc a dýl) a prodávají rakety. Jsou tam asi nejlepší infromace. Tak a ještě poslední stránka s testem a videem.

http://www.tennis-warehouse.com/reviews ... eview.html

čekám, že se mi rozumní profíci nebo ti co chcou posunou hru dál ozvou.
Je se mnou normální domluva. Jak k dopravě, tak ohledně vyzkoušení. Vždyť jsme lidi.
Tak zatím!

email: l.krenek@seznam.cz

Předmět příspěvku: Re: těm co už normální nestačí - NOVÁ Prince EXO3 Graphite 93
PříspěvekNapsal: 22 říj 2010, 18:40 
Administrátor

Já hraju s Prince už hezkou řádku let. Dostal jsem k ní náhodou, vlastně mi ji na kurtech v prodejně dali do ruky, zaplať a nashle :)
Pak jsem postoupil na vyšší level a hledal něco lepšího. Koukal jsem, co nabízí Prince a očaroval mě O3 system. Tak jsem šel do O3 Speddport Black. Je vynikajicí, jen na mě trošičku těžší a některý lift údery jsem se svejma hůlkama nedotočil. Ale ránu a sílu má obrovskou.
Tak jsem letos pořídil jednu z řady ExO3 - White. A je to to, co jsem hledal. Řekl bych, že celkově je technologie Prince EX O3 (i O3) výborná. a21x
Člověk si jen musí vybrat správný model - ale to platí u všech výrobců. a40x

info@tenisforum.cz

Předmět příspěvku: Re: těm co už normální nestačí - NOVÁ Prince EXO3 Graphite 93
PříspěvekNapsal: 26 říj 2010, 22:23 

Popravdě vůbec nevím, co mám od toho očekávat. Už mám ale dvě pro mě tady na baráku a ještě jsem neměl možnost je průbnout. Teda pokud nepočítám mávání s raketou na pokoji. To fakt není ono, hlavně se bojím, že třísknu o postel. Jinak raketa se mi líbí. O tý technologii nic nevím, jestli se to zlepšilo oproti předchozím modelům neposoudím. V některých testech říkali (v jednom, haha, nikdo jinej ji netestoval), že se oproti předchůdcům řádně zlepšila. Neposoudím, ale už se těším. Ještě jsem si pro sebe objednal tuhle, ale to bude asi masakr - Wilson K Factor K Pro Staff 88. Jsem zvědavej, je to sní prej těžký, ale ohromná zábava. Vyhmátnul jsem si, po úprosným boji hledání raket, na ebay.
Nejlepší je stejně názor mýho taty, kterej říká: "Já bych ti natrh prdel i sklackem" haha. On prostě chytne a hraje. I když nakonec, jak nad tím tak přemejšlím, stejně vybírá. a to je tak na závěr...

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina