Oficiální tenisové forum

Právě je 18 led 2018, 16:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Můj tenisový občasníček
PříspěvekNapsal: 18 úno 2010, 06:17 

Blue-Eyed-Devil píše:
než se pustím do dalšího tiketu, jen dodám, že díky určitým novinkám v rámci uprav vlastních příspěvků , které jsou od ted možné, budu vyhodnocovat tikety přímo v daném příspěvku, ve kterém jsem ten tiket sestavil .. a nyní k tiketům

Volandri mě včera radosti moc neudělal, když odmítl včera vyhrát - na servisu byl neškodný, kupil un.error jednu za druhou, a když už se mohl nadechnout k obratu , tak ve 2.setu za stavu *20 30:0 si nechá sebrat servis, nechá si dát tři gemy, a pak se v křeči dostal na čestných 57 , rozhodně bych neřekl, že by Moya hrál nějak mimořádně, spíš Volandri hrál tak mizerně, že i exhibiční výkon Carlose stačil na poklidné vítězství:) .. špatný tip, špatný úsudek, ale což je o důvod víc, proč si Itala v dalších zápasech nevšímat

jdeme na další den, ve kterém začínají zápasy 2.k. na všech turnajích (+ některé dohrávky 1.k. ) , tipoval jsem Malisse, tak si ho zkusím, a snad tentokrát to bude uspěšnější tip než včera Volandri :oops: :roll: , no a k němu přidám do akovky tipy na zvýšení kurzu mého oblíbence Isnera, kterýsi snad poradí s Nieminenem, a pak si dáme Nalbu, musím si spravit chut po tom vyhoření Almagra :D , a tak jdem proti Gimenovi :arrow:

Citace:
Haas vs Malisse - hcp +3.5 her (1.80)
Isner vs Nieminen (1.35)
Nalbandian vs Gimeno (1.20)

celk.kurz : 2.91
vklad : 150Kč
výhra : 436 Kč
zůstatek v banku před výhrou : 362Kč
zůstatek v banku po výhře : 798Kč

Citace:
Baghdatis vs Llodra - over 22.5 her (1.80)
Tsonga vs Ouanna - over 20.5 her (1.80)

celk.kurz : 3.24
vklad : 62Kč
výhra : Kč 200Kč
zůstatek v banku před výhrou: 798Kč
zůstatek v banku po výhře : 998Kč

==================================================================

tak uvidíme u těchto dvou tiketů, jak to dopadne dnes :), GL!

Celkem tipů/+/- :arrow: 17/14/3
celkem/vyhráno :arrow: 93j./114.11j. (+21.11j.)
yield :arrow: 23%

PříspěvekNapsal: 18 úno 2010, 11:03 

konečně se taky jednou usmálo štěstí a zazelenalo se :) .. ale i tak to bylo o fous, když nalba přivodil několik infarktů ve svém zápase , no jak jsem řekl, stěstí tentokrát bylo na mé straně, a tak jsem dostal po delší době tam, kde jsem začínal :roll: :mrgreen:

uvidíme, zda dnes to vyjde , abych se dostal nad hladinu, nebo byl i nadále ponořený pod vodou :) .. z dnešní nabídky mě padl do oka O.Rochus , Monaco , over na Soderlinga a Karlovič . ted jen vymyslet, jak to poskládat :geek: :arrow:

Citace:
O.Rochus vs Marčenko - hcp 1.5 her (1.80)
Monaco vs Chela (1.25)
celk.kurz : 2.25
vklad : 100Kč
výhra : 0 Kč
zůstatek v banku: 898Kč
zůstatek v banku po výhře : 898Kč

Citace:
Soderling vs Stachovskij - over 19.5 her (1.80)
Karlovič vs Malisse (1.47)

celk.kurz : 2.65
vklad : 50Kč
výhra : 132Kč
zůstatek v banku: 838Kč
zůstatek v banku po výhře : 970Kč

tak uvidíme, jak se dnes zadaří , tak či onak, GL :) !

PříspěvekNapsal: 19 úno 2010, 11:46 

tak včerejší den byl napul v pohodě, když sice vyšel tiket "za mín", kterým se mi ale podařilo jen zminimalizovat ztrátu, protože v tiketu "za víc" mi vyhořel Rochus, který nezvládl svuj zápas (a hlavně servis, se kterým byl neškodný jak Dementieva se svázanýma rukama), a prohrál s Marčenkem

i tak do dnešního dne jdu s optimismem a dobrou náladičkou, jak jinak když je pátek :mrgreen: , budou hrát v noci naši s Lotyši, a v tenisu je taková zajímavá nabídka :D

jaké tipy mi padnuly do oka, jasně napověděly moje slůvka v "drobnohledu" , a tak se rovnou pustím do sestavení tiketu .. a takto to nakonec vypadá :arrow:

Citace:
Soderling vs Llodra - over 22.5 (1.80)
Monfils vs Benneteau - over 22.5 (1.80)
vklad : 70Kč
výhra : 0Kč
zůstatek v banku: 900Kč
bank po vyhodnocení tiketu : 900 Kč

Citace:
Isner vs Karlovič - over 24.5 (1.80)
Roddick vs Querrey - over 22.5 (1.80)
vklad : 70Kč
zůstatek v banku: 830Kč
bank po vyhodnocení tiketu : 830 Kč

PříspěvekNapsal: 20 úno 2010, 09:33 

v SF už se toho moc nedá vymyslet, a tak půjdu za pocity, a za hráči, kteří se mi zdají sympatičtí :) :arrow:

Citace:
Querrey vs Gulbis (1.55)
Isner vs Petzschner (1.37)
Llodra vs Zverev (1.37)

celk.kurz : 2.91
výhra : 436Kč
zůstatek v banku: 680Kč
bank po vyhodnocení tiketu : 1 116 Kč

PříspěvekNapsal: 21 úno 2010, 11:04 

tak tiket včera vyšel, a tak si mohu dopřát tento týden v mírném zisku :) .. ale protože závislost na sázení začíná vybírat své dluhy, dopřeju si další tiket :lol: .. vsadím si na finále v Marseille a Memphisu, kde na sebe narazí dva kamarádi (mimochodem, oba hrají spolu na turnajích v deblu, kde se dostali do finále :mrgreen: ), a budu tedy doufat, ze se jednak dobře znají, že ze zápasu udělají pořádné drama (už jen proto, že hrají doma), a že půjde o atraktivní, a možná i trošku vyhecovanou náladu :) .. suma sumarum, jdem to ovárků , no a vsadím to, co mam v plusu, a bud skončím po týdnu zas tam , kde jsem začal, nebo si polepším o trošku víc :D :arrow:

Citace:
Benneteau vs Llodra - over 23.5 her (1.75)
Querrey vs Isner - over 24.5 her (1.80)
celk.kurz : 3.15
vklad : 116Kč
zůstatek v banku: 1000Kč
bank po vyhodnocení tiketu :1000 Kč

PříspěvekNapsal: 22 úno 2010, 10:05 

no, a tak jsem po dvou týdnech znovu tam, kde jsem začal, tedy na svých 1000kč, a tak uvidíme, zda tento týden už nebude konečně ziskový, hodilo by se to, pak bude trošku delší pauza, než začne Dcup a masters , do kterých by se hodilo mít něco v plusu , at je co otáčet :)

tak se podíváme na dnešní nabídku zápasů, a protože se občas stává, že Fortuna nemá hned z rána kompletní nabídku, tak pokud by se tak někdy stalo znovu v dalších dnech, sáhnu po nabídce Synotu, která bývá vypsaná hodně brzo .. samosebou tento fakt dopředu zdůrazním .. no, ale ted je to pořád Fortuna , tak se podívejme, co tam je ..

na základě mých myšlenek , které jsem rozepisoval v sekci "Drobnohledu" jsem nakonec vybral Bellucci (1.22), Korolev (1.38), dále pak zápas kvaldy v Delray ,kde hraje Anderson (1.45) , a pak je tady ještě Melzer (1.26) .. nakonec podoba tiketu je taková :arrow:

Citace:
Korolev vs N.Lapentti (1.38)
Bellucci vs O.Hernandez (1.22)
K.Anderson vs Salamanca (1.45)

celk.kurz : 2.42
výhra : 363Kč
zůstatek v banku: 850Kč
bank po vyhodnocení tiketu :1213Kč

to je vše, GL ! 8-)

PříspěvekNapsal: 23 úno 2010, 06:01 

tak zadařilo se, a ja na základě svých informací z "drobnohledu" sestavím další tikety, tentokráte jich bude víc, a protože jich budou tři, a mám něco v plusu, použiji vyjímečně namísto obvyklých 150kč, rovných 200kč .. a aby mě tam těch 13kč nepřebývalo, přihodím je k hl.tiketu :) .. a takto to bude vypadat :arrow:

Citace:
Tsonga vs Llodra (1.30)
Blake vs Dent (1.36)
F.Gonzalez vs Querrey (1.16)
celk.kurz : 2.05
vklad : 113Kč
výhra : 232Kč
zůstatek v banku: 1 100Kč
bank po vyhodnocení tiketu :1 332Kč

Citace:
Almagro vs Sela (1.15)
Chiudinelli vs Devvarman (1.98)

celk.kurz : 2.25
výhra : 112Kč
zůstatek v banku: 1050Kč
bank po vyhodnocení tiketu :1 394Kč

Citace:
Greul vs Isner (2.04)
Becker vs Nishikori (1.26)
celk.kurz : 2.57
zůstatek v banku: 1 000Kč
bank po vyhodnocení tiketu :1 343Kč

tak uvidíme, zda znovu budu na nule, nebo se udržím v plusové zoně :), GL!

PříspěvekNapsal: 24 úno 2010, 10:58 

no, bohužel na hlavní tiket stále musím čekat, protože dešt nepřál, a zápas těsně před jeho koncem byl přereušen, a dohraje se až dnes :roll: nutno dodat na obhajobu deště, že Blake podával na výhru v zápase za stavu 53, a měl během toho gemu 3MPs , které odmítal využít :evil: .. a tak snad je neodmítne využít v dnešní dohrávce :).. no sice nemám tento zápas vyhodnocen, přesto si sestavím další tikety, a že je co hrát a z čeho vybírat :!:

turnaj v Delray vynechám, nerad bych čekal do dalšího dne na výsledky, a tak se zaměřím jen na Dubaj a Acapulco .. nakonec jsem vybral tyto zápasy :arrow:

Citace:
Robredo vs Melzer .. hcp +1.5 her (1.80)
Almagro vs Gasquet (1.55)

celk.kurz : 2.79
vklad : 112Kč
výhra : 312Kč
bank po vyhodnocení tiketu :1 543Kč

Citace:
Schwank vs Greul (1.45)
Gonzalez vs Hanescu - over 19.5 her (1.80)
Djokovič vs Troicki - over 20.5 her (1.80)

celk.kurz : 4.70
výhra : 235Kč
bank po vyhodnocení tiketu :1 728Kč

tot pro dnes vše, GL ! :geek:

PříspěvekNapsal: 25 úno 2010, 10:30 

no vida, jak se nám to zelená :mrgreen: , ale nebylo to znovu zadarmo, infakrt mi přivodil Almagro, ale díky bohu, že se štastným koncem , no a když se k tomu přidala symbolická dohrávka zápasu Blake vs Dent, zrodila se spokojenost :D .. no, a tak pln radosti a dobré pohodičky se dnes mohu pustit do dalšího tiketu , a protože v Delray počasí pořád nevidím moc růžově, znovu se zaměřím jen na Acapulco a Dubaj :ugeek: .. nakonec jsem vymyslel toto :arrow:

Citace:
Ferrero vs Almagro (1.73)
Verdasco vs Monaco .. +3.5 her (1.80)

celk.kurz : 3.11
vklad : 128Kč
výhra : 398Kč
zůstatek banku : 1600kč
bank po vyhodnocení tiketu :1 998Kč

to je pro dnes vše, GL ! 8-)

PříspěvekNapsal: 26 úno 2010, 10:15 

včera se nám opět zelenalo , a mě jen může mrzet, že chybí dvě korunky, abych si užil pocitu z dosažení 2 000kč :) .. i tak samosebou jen nadmíru spokojen .. daný stav banku mě přivedl k dilematu, zda stále udržet výši vkladu, nebo to v přímé uměrnosti k banku zvýšit (v případě 2 tis. bych měl teoreticky dvojnásobit vklady, tedy 300kč) .. po menším zvažováním jsem dospěl k tomu, ten jeden tiket si zkusím za 300kč, a pokud se nezadaří, znovu se vrátím na 150kč, a až znovu bych dosáhnul tuto 2 tisíc.hranici, zvýšil bych vklad max. na těch 200kč .. ted si tedy trošku zariskuji , ale nemusí mě to moc vadi, protože riskujeme penízky, co jsme vyhráli .. ted už tedy jen vybrat zápasy, a vzhledem k tomu, že turnaje jdou do finál.fází, už je to hodně o štěstí a pocitech , a tak musím doufat, že se mě bude štěstí držet i nadále 8-) :arrow:

Citace:
Machado vs Veič (1.58)
Južnyj vs Melzer ... hcp +2.5 her (1.80)
celk.kurz : 2.84
vklad : 300Kč
zůstatek banku : 1 700kč
bank po vyhodnocení tiketu :1 700Kč

at už budete hrát cokoliv, GL !

PříspěvekNapsal: 26 úno 2010, 14:21 

Melzer bohužel nepředvedl moc soustředěný výkon, a spíš porazil sám sebe, než že by to udělal Južnyj, no nic to nemění na tom, že tiket mi nevyšel, když chyběl jeden gem od splnění hcp .. nevadí ale , plno zápasů je před námi, a tak se s chutí pustím do dalšího tiketu , teď už opět se zažitým vkladem :arrow:

Citace:
Djokovič vs Baghdatis .. over 22.5 her (1.80)
F.Gonzalez vs Ferrer .. over 23.5 her (1.80)

výhra : 486Kč
zůstatek banku : 1 550kč
bank po vyhodnocení tiketu : 2 036Kč

tak snad se tentokrát bude zelenat , hezký den , GL ! 8-)

PříspěvekNapsal: 27 úno 2010, 09:57 

tak ač mi včera jeden tiket nevyšel, záchranný druhý tiket nejenže zalepil onu ztrátu, ale hlavně mi pomohl překonat onu magickou hranici 2 tis :) , a tak ač jsem po včerejšku v zisku jen pár kaček, mám velmi příjemné pocity :) .. včera jsem trošku kombinoval s vkladem, a jak vidno, nevyplatilo, čili dnes už žádné kombinace, a vzhledem k tomu, že jde už o zápase, které jsou v konečných fázích turnajů, a jde tedy mnohdy o pocity, řekl jsem si, že nebudu vůbec měnit vklady a dál zůstanu o toho, co bylo do teď .. vklady kdyžtak pozměním v případě, že po konci tohoto hracího týdne bude stav banku takový, aby si to vyžadoval .. jinak nechal jsem si tu korunu navíc , abych měl pocit, že jsem nad tou magickou hranicí :mrgreen: .. no a co že jsem nakonec vybral :?: :geek: :arrow:

Citace:
Karlovič vs Fish (1.67)
Djokovič vs Južnyj ... over 22.5 her (1.80)
celk.kurz : 3.01
vklad : 135Kč
výhra : 406Kč
zůstatek banku : 2 001kč
bank po vyhodnocení tiketu : 2 407Kč

ať už budete hrát o víkendu cokoliv, ať se daří , GL a příjemný víkend!

PříspěvekNapsal: 28 úno 2010, 08:40 

no nevypadá to moc dobře se včerejším tiketem, když zápas Djoka vs Miša byl přerušen, a sice nějaká naděje tam je, aby over padnul, spíš to budu brát, jako že to nevyšlo, a tak si pokusím spravit chuť v tomto týdnu posledním tiketem , kde si zahraji jediné dnešní finále v singlu :arrow:

Citace:
Karlovič vs Gulbis ... hcp -1.5 (1.80)
celk.kurz : 1.80
vklad : 151Kč
zůstatek banku : 2 256kč
bank po vyhodnocení tiketu : 2 256Kč

hezkou neděli , GL !

PříspěvekNapsal: 01 bře 2010, 08:33 

Juznyj to na ten ovarek nakonec dal :)

PříspěvekNapsal: 01 bře 2010, 10:02 

nakonec opravdu Miša uhrál ten over (ač bych měl spíš děkovat Djokovičovi, že to umožnil svou hrou :D ), na druhou stranu solovka na Karloviče nevyšla, a tak se mohu radovat jen z toho, že jsem zakončil min.týden v mírném zisku nad 2 tis. :mrgreen:

úvod tohoto týdne je jen ve znamení chall v Cherbourgu, kde se pokusím něco málo natipovat, a snad neztratit z toho plusu nad 2 tis, abych pak mohl v závěru týdne na Dcupu začít úřadovat :D .. no, to je ale hudba budoucnosti, ted se zaměřím na dnešní nabídku zápasů Cherbourgu, a jsou tam hned dva zápasy, které jsem tipoval i v sekci o challangeru, a tak by bylo ode mě dost zbabělé ted si je netipnout :) .. pro vklad použiji tentokrát "jen" 100kč, protože dám do akovky favorita s outsiderem, a v případě, že by mě favorit odjebal tiket, tak si ještě zkusím zahrát solo onoho outsidera za zbytek vkladu .. ale budu doufat, že oba vyhrají 8-) .. a takto nakonec vypadá onen tiket :arrow:

Citace:
Vliegen vs Haider-Maurer (1.35) .. 75 75
Kim vs Michon (3.09) .. 26 26
celk.kurz : 4.17
vklad : 106Kč
zůstatek banku : 2 150kč
bank po vyhodnocení tiketu : 2 150Kč

to je vše, GL ! :twisted:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina