Oficiální tenisové forum

Právě je 18 led 2018, 16:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Můj tenisový občasníček
PříspěvekNapsal: 09 úno 2010, 09:43 

tak bohužel akovka mi nevyšla, ne že by sázka na to, že outsider potrápí favorita, byl špatný nápad, ale měl jsem spíš hrát over na počer her v zápase, protože v obou případech mě o kousek nevyšel handicap ..aspon, že L.Mayer nezklamal, a tak jsem po včerejšku v mikroskopickém zisku :) .. tady jsou výsledky :arrow:

Citace:
Serra vs Soderling - hcp +4,5 (1.85) .. 64 46 16 KO :(
Odesnik vs Berdych - hcp +4.5 (1.80) .. 16 76 75 KO

celk.kurz: 3.33
vklad : 50Kč
výhra : 0kč
celk.bank : 950kč

Citace:
Gulbis vs Mayer (2.00) .. 46 57 OK
celk.kurz : 2.00
vklad : 100kč
výhra : 200kč
celk.bank : 1050kč

==================================================================

no, a jdem se hned podívat na dnešní nabídku, v níž jsou zbývající zápasy 1.kola všech tří turnajů ATP, i doprovodného challangeru .. at mám výběr snadnější, tak turnaj v Brazílii vynechám, na moje gusto je tam až moc Spanělů pohromadě s Argentinci, což v kombinaci s Již.Amerikou nepůsobí moc seriozně :) .. a tak se jdem mrknout na Rotterdam .. zde se mi líbí tip na Golubeva, který sice hraje proti favorizovanému Južnému, ale o tom, jak je na tom Miša, jsem něco málo napsal v sekci o daném turnaji , a když to dám dohromady s tím , že G. se letos zatím daří , a je rozehranej z kvaldy, věřím, že potrápí Južného, ted jen odhadnout , zda to bude na over nebo hcp :roll: .. no, zkusím znovu ten hcp, tak snad to zas nebude jak včera :) .. zahraji si i mého oblíbence Rosola, který sice zatím toho moc nenahrál , ale i tak proti Kirilovovi má slušné šance vzhledem k jeho potenciálu a kvalitám .. někam na zvýšení kurzu se hodí jistě i Kohlschreiber , který by si měl s unaveným Ramem (o víkendu dojel z Johanesburgu) poradit, byť Ram bude hrát doma .. tak ted jen vymyslet, zda hrát 2AKU nebo 3AKU :) .. a protože někdy míň, znamená více, vyhodím jeden zápas z této trojice .. nejmenší kurz má Kohlschreiber, navíc je to Němec :D , a tak je nakonec podoba tiketu taková :arrow:

Citace:
Južnyj vs Golubev - hcp +3.5 her (1.95)
Rosol vs Kirilov (1.42)
celk.kurz: 2.77
vklad : 150kč

-jinak dnes je ve hře plno mých oblíbenců .. Machado si to rozdá v hlavní soutěži s domácím Danielem, a poté, co se mladý Portugalec probil kvaldou, jistě není bez šancí na postup do 2.k., už jen proto, že Daniel mívá vždy "různorodou" motivaci na většině ATP turnajů, a jeho dosavadní forma a rozehranost není bůhví jaká, a tak při vyrovnaných šancích budu tajně doufat v uspěch mého koně :)(47% : 53%)

-další můj kůň v Brazílii bude Luczak, který narazí na tvrdý oříšek v podobě Chely, ale i Peter není zcela bez šancí, Chela posl.sezonu hrál prakticky bez motivace a formy, a co šlo zatím vidět v jeho uvodních vystoupeních této sezony, nebylo to o moc lepší, jistě, nehrál na své antuce, ale i kdyby měl začít hrát naplno, než se herně chytí, chvíli to potrvá, no a snad toho využije Luczak (44% : 56%)

-o Rosolovi jsem už psal, a tak jen dodám , jak to vidím procentuálně (60% : 40%)

-asi nejtěžší to bude mít poslední z mých koňů Schwank, který narazí na nasazenou jedničku J.C.Ferrera, naštěstí Spaněl není zatím v kdoví jak oslnivé formě, kterou de facto neměl ani v závěru lonské sezony , naopak Sch. se slušně letos rozehrál, a jde na něm vidět, že má chut hrát, z Chile si přivezl dobrou formu a rozehranost, a tak snad jen unava a zkušenosti JCF by mohly dělat potíže Argentinci .. ale vzhledem k tomu, že je outsiderem zápasu, dá se s tím počítat, ale i tak šance vidím nadějné (51% :49%)

Celkem tipů/+/- :arrow: 17/14/3
celkem/vyhráno :arrow: 93j./114.11j. (+21.11j.)
yield :arrow: 23%

PříspěvekNapsal: 09 úno 2010, 23:36 

tak před chvílí dohrál Južnyj, a sice nakonec zápas vyhrál s odřenýma ušima, vůbec mě to nevadí, protože hcp mi vyšel, a vzhledem k odpolednímu úspěchu Rosola se tak mohu radovat z první výherní akovky :arrow:

Citace:
Južnyj vs Golubev - hcp +3.5 her (1.95) .. 16 76 76 OK
Rosol vs Kirilov (1.42) .. 64 62 OK

celk.kurz: 2.77
výhra : 415kč
celk.bank : 1315kč

===================================================================
to je prozatím vše!

PříspěvekNapsal: 10 úno 2010, 08:56 

tak jestli nebude vadit, než se pustím do dalšího sestavení tiketu, shrnu si včerejší vystoupení mých oblíbených tenistů :) :arrow:

-Rosol vs Kirilov 64 62 .. dobrý vstup do tohoto turnaje, ač tedy soupeř to nebyl nikterak těžký, další kolo ukáže, jak na tom Rosol bude .. no, a snad bude na to dobře :)

-Ferrero vs Schwank 76(4) 63 .. na Schw. se projevila unava po náročných týdnech, kdy sice v prvním setu držel krok s JCF, ovšem ve druhém setu mu docházely rapidně síly, což se projevilo hlavně při jeho servisu, a tak nepomohlo ani to, že dokázal několikrát sebrat servis JCF , nakonec tak stačilo Spanělovi , aby si dvakrát podržel servis, a vyhrál i druhý servis

-Chela vs Luczak 67 63 64 .. zápas trval 2.5h a Chela si v něm sáhnul na dno svých sil, když o všem rozhodly lépe využité brejky na straně Chely, protože oba hráči dobře podávali a drželi si své servisy, co to jen šlo, a jen minimálně nabízeli brejky .. jak se zápas dostával do 3.setu, Luczak se výrazněji zhoršil na svém servisu, holt síly docházely, naopak Chela si nadále držel dobrý servis a jeho využití, a když se k tomu přidalo ve 3.setu i to, že jen málokdy šel do 2.servisu, nakonec se mu podařilo sebraný servis za stavu 33, potvrdit a to pak udržet do vítězné konce .. škoda :(

-Machado vs Daniel 63 76(4) .. Rui zápas kontroloval, celý zápas si držel svůj servis, a vlastně jen jednou ho ztratil, jako i si trošku zkomplikoval situaci, když ve druhem setu vedl 53, a podával na výhru, trošku slabší koncentrace ho přivedla k tajbrejkovému dramatu, kde ovšem nakonec dotáhl zápas do zasloužené výhry, protože Daniel byl na svém servisu dost neškodný (nabídnul Machadovi neuveřitelných 20 brejků) a v mezihře často chyboval
=================================================================

no uvidíme, jak si povedou dnes moje další želízka v ohni :) .. O.Rochus si to rozdá s favoritem Monfilsem už vlastně za pár hodin, a jak už jsem psal v "drobnohledu",není zcela bez šancí na uspěch, tak jen bude záležet, zda se Ollie už dostal psychicky do těch správných rovin, a má znovu motivaci hrát naplno (snad po té lonske slabé sezoně tomu tak bude) , rozhodně od M.nečekám nějaký mega-výkon, protože toto je přesně ten druh turnajů, které on tak rád zazdívá , a tak over na 20.5 her nebo ten hcp (+4.5) by mohly padnout

Stěpánek si to rozdá s Malissem, a je to jistě křest ohněm po pauze od Aopen, Xavi přece jen má své kvality, a sice už to není dávno to, co bývalo, ale pořád je třeba s ním počítat .. škoda, že v tomto duelu vypadne jeden z mých oblíbenců , zas na druhou stranu je jistota, že aspon jeden projde do dalšího kola :D .. tipnul bych si ovárek, hranice 20.5 her je jistě překonatelná, ne že by Malisse byl tak nadupaný, spíš ale radek hraje po delší pauze, tak než chytí ten správnej zapasovej rytmus, chvíli to potrvá, a ta chvíle by mohla onen zápas udělat dramatickým a vyrovnaným :)

od roddicka nečekám žádný velký zkrat, možná dovolí tajbrejk, ale 2:0 na sety to bude :)

Rosol dnes nastoupí proti rozehranému Bozoljačovi, který si včera poradil s Haider-Maurerem 75 76, a když si vezmeme v potaz, že B. je slušně rozehraný, a pravidelně startoval v každém týdnu, ač s různými výsledky, nebude to mít R. dnes vůbec snadné, a po celkem poklidném 1.k. ho čeká naopak dost těžký soupeř .. šance obou jsou vyrovnané, ač tedy ta rozehranost mluví spíš pro B., ovšem R. má zas lepší potenciál a lepší výsledky .. kurzy více věří R., no pro mě je to opravdu loterie 50 na 50, kde jako fanda budu věřit a doufat našemu hráči, ale z hlediska objektivního pohledu mě přijdou kurzy pod 1.80 jako unfair a nehratelné

PříspěvekNapsal: 10 úno 2010, 09:58 

bez dlouhých okolků se podívám na nabídku , no a nechci dělat reklamu na sázkovky, ale když jsem se tak díval na nabídku Synotu, a srovnával ji s Fortunou, musel jsem chtě, nechtě změnit sázkovku , protože Synot má nižší kurzy, nižší hcp a vyšší hranice pro overy, a to nemluvě o kurzech při těchto speciálních sázkách (jen pro představu Synot - Stěpanek vs Malisse , over 21.5 , hcp 3.5 při kurzech 1.65 - 2.00 .. fortuna over 20.5, hcp 4.5 při kurzech 1.8) , díval jsem se i na Betklik, nemá to nejhorší, ale chybí tam v nabídce handicapy a overy, což je pro mě zásadním, a tak aniž bych chtěl dělat reklamu Míšovi Hanákovi , přejdu k fortuně a její nabídce, ono stejně de facto je to jedno, komu ty peníze za to sázení budu dávat :D

---------------------------------------------------------------------------------

no vzhledem k tomu , že v Brazílii v 1.k. nebyla nijak mimořádná překvapení zařadím i tento turnaj , a zkusím něco z něj vybrat :geek:

láká mě tip na Machada a Rochuse, jen zas nevím, zda over (oba 20.5) nebo hcp (oba 4.5) :roll: .. líbí se mi i Clement, a samosebou Baghdatis :) (mimochodem ve Fortuně jdou proti Baghdatisovi v jejich sekci tip dne) .. líbí se mi i hcp proti Berdychovi, envěřím, že by Tomáš ze zápasu udělal jasnou záležitost, a hranice 4.5 je hratelná , obzvlast když proti němu hraje Nieminen, který sice mívá potíže s motivací a přístupem ke svým zápasům, ale rozhodně je na tom tenisově líp než třeba Odesnik :) .. přemýšlím, zda nemám být vlastencem a fandou , a dát si rosola :D .. no, a to bude asi vše, co mě padlo do oka .. nyní si zkusím z toho poskládat tiket (nebo spíš dva tikety) .. no, a protože mám tolik zápasů s vyššími kurzy a ještě na outsidery, napadá mě zkusit si kombíka, no zas ještě není tolik v banku, abych takto experimentoval, a tak jdem vylučovací metodou sestavit akovky :) .. Baghdatis je jasný, Clement taky, Rosol mě láká, i když ten kurz není takový, jak bych chtěl , ale když bych k němu přidal nějaký tip na outsidera, dalo by se do toho jít v rámci tiketu "za mín", kde člověk víc riskuje :) .. Rochuse škrtám, přece jen zas až tak na tom dobře není, abych ho riskoval, škrtám i Nieminena s berdychem, jednak je mám na black-listu, a jednak oba nemám rád, a tak mi zbývá machado :D .. a tady jsou tikety :arrow:

Citace:
Baghdatis vs Blake .. 1.80
Berrer vs Clement .. 1.97
celk.kurz : 3.55
vklad : 100Kč

Rosol vs Bozoljač .. 1.67
Andrejev vs Machado - over 20.5 her .. 1.80
celk.kurz : 3.01

PříspěvekNapsal: 10 úno 2010, 17:10 

tak po dramatickém boji Clement nakonec neměl tolik štěstí, a prohrál, což mě radost neudělalo , neb mě tím odešel tiket, ale to nevadí, den teprv začíná, a že je ještě dost zápasů v nabídce, zkusím si spravit chut dalším tiketem :arrow:

Citace:
Baghdatis vs Blake .. 1.80
Haas vs Istomin .. 1.23
Verdasco vs Lu .. 1.12
celk.kurz : 2.48
vklad :150kč

tak snad tentokrát štěstěna bude víc nakloněna, to je pro dnes vše, GL !

PříspěvekNapsal: 11 úno 2010, 09:48 

tak včera to bylo jedno velké Watterloo :roll: :mrgreen: .. vše začalo zápasem Berrer vs Clement, který měl všechny prvky horroru a trihleru v jednom .. nedjřív v prvním setu tajbrejk, kdy Berrer nakonec dotlačil k výhře za stavu 18:16 :shock: , ve druhém setu rozhodl naopak jeden využitý brejk, aby Clement srovnal , no a třetí set byl opět o tom jednom brejku ve prospěch B., který mě mile překvapil, čekal jsem, že fyzicky odpadne, obzvlast když se hrálo přes 2 a půl hodiny, ale bojoval a dřel dál, a nakonec se štěstím , ale zaslouženě vyhrál, což mě moc radosti neudělalo

druhý smutek jsem měl o pár hodin později, kdy Rosol po vyhraném prvním setu 64 nezvládl zápas ukočírovat, a Bozoljač ho poměrně snadno přehrál 36 26.. zde už asi víc než stěstí rozhodla menší herní připravenost a rozehranost na straně Rosola .. no, ale má před sebou plno turnajů, a věřím, že se na nich chytí a rozehraje do stejně dobrých výsledků jako loni

a poté přišel třetí tiket, a s ní naděje, že se předešlé neuspěchy odmažou .. plán by vyšel, nebýt naivní víry v Haase , který svůj zápas odchodil se znuděným výrazem v obličeji (nekecám, viděl jsem livestream utkání), a tak Istominovi stačilo přesně podávat , a čekat , až se znechucený Haas vyháže z kurtu , což se i nakonec stalo .. Haas tím pro mě skončil, a půjde na black-list 8-)

Baghdatis vs Blake (1.80) .. 64 62 OK
Haas vs Istomin (1.23) .. 67 26 KO
Verdasco vs Lu (1.12) 63 67 63 OK
celk.bank: 1 165kč

Baghdatis vs Blake (1.80) .. 64 62 OK
Berrer vs Clement (1.97) .. 76 46 64 KO
celk.kurz : 3.55
vklad : 100Kč
celk.bank: 1 065kč

Rosol vs Bozoljač (1.67) .. 64 36 26 KO
Andrejev vs Machado - over 20.5 her (1.80) .. 63 57 64
celk.kurz : 3.01
celk.bank: 1 015kč

PříspěvekNapsal: 11 úno 2010, 10:04 

no, a jdem se podívat na dnešní nabídku .. zas není důvodu se na vše dívat negativně, prakticky jsem včera přišel o to, co jsem vyhrál, takže v minusu nejsem, a tak znovu se mohu pokusit navyšovat :)

v nabídce mě padl do oka Južnyj vs Ilhan, o tom, že Miša není v optimální pohodě, mě přesvědčil v zápase s Golubevem, kde z velkým vypětím sil a velkou dávkou štěstí nakonec Kazacha přetlačil, no obvykle takové výhry hráče posílí a zvednou sebevědomí, ale v tomto případě si myslí, že spíš šlo o křeč, a prostě Južnému jeho soupeř dovolil vyhrát .. to samé asi bude i v tomto zápase, kde Ilhan je sice rozjety z kvaldy, a je jistě při chuti, ve formě a řádně nabuzený potrápit tak kvalitního soupeře, ale tomu by zas měly pomoci zkušenosti a kvality, a to i přesto, že nemá moc chuti a formu .. nicméně věřím, že Ilhan se nedá zadarmo , a Južného nečeká nic snadného, a tak se s chutí pustím do nabízeného overu 20.5 her :)

líbí se mi i Melzer, vypadá ,že je při chuti , a jak jednou má chut, hráče typu Seppi na povrchu, který mu sedí, obvykle poráží, navíc Ital není ani zdaleka v takové formě jako Rakušan, a to nemluvě o slabých letošních výsledcích, které jsou dany hlavně tím, že se nehraje na antuce, kterou má přece jen nejraději .. povrch, forma, herní pohoda, to vše mluví pro Rakušana, který sice mívá horkou a labilní hlavu , ale snad ted se ovládne, a postoupí do CF, kurz za to riziko jistě stojí

no, určitě si zahraji Malisse, který včera vypráskal Štěpánka z kurtu ve dvou setech za hodku a něco, a to napovídá, že se Xavi dobře vyspal a připravil na San José, a v tom případě by si měl poradit s domácím Russellem, který je dál jen díky tomu, že FIshovi se nechtělo hrát v singlu :D .. kurz je rozhodně hratelný, a tak hurá do něj :)

možná někam jako konstantu si dám i Verdasca, sice s Luem hrál tři sety, ale známe ty první kola nasazených hráčů, obvykle to tam dře, ale s dalšími koly je to lepší a lepší, to čekám i ted, obzvlast u soupeře typu Becker, který má na ty challangerové hráče, ale kvalitní extra-třídu jako je Verdasco, tam to nehrozí, kurz sice nic moc, ale jak jsem řekl, na navýšení v akovce, proč ne

vypadá to na dvě akovky, z nichž jednu osolím za víc , protože ji fakt věřím .. ta druhá je víc o riziku, a tak logicky bude mít nižší vklad, jen k němu přidám těch 15kč, co mám nad tisicovku, at je to hezky zarovnaný :) .. tak to bude vypadat :arrow:

Citace:
Južnyj vs Ilhan - over 20.5 her (1.80)
Melzer vs Seppi (1.53)
celk.kurz : 2.75
vklad : 65kč

Malisse vs Russell - hcp 1.5 her (1.80)
Verdasco vs Becker (1.18)
celk.kurz : 2.12
vklad 100kč

a to je pro dnes vše !

PříspěvekNapsal: 12 úno 2010, 10:41 

no, a bez dlouhých řečí se pustím do dalšího tiketu .. Bellucci hraje doma, je ve formě, a sice by se mohla projevit unava po náročném minulém týdnu, snad ona euforie a dobrá pohoda pomohou tento handicap vymazat, kurz sice malý, ale na zvýšení kurzu se hodí
-Ferrero zatím vypadá v pohodě, a když už si poradil s nepříjemnym Schwankem a mazákem Massuem, nevidím důvod , proč by měl skončit na raketě Berlocqa, který přece jen nemá takové kvality, zkušenosti a hlavně už nehraje proti Argentinci , takže o další minus , kurz sice taky není nejvyšší, ale pořád hratelný
-na začátku turnaje jsem předpovídal, že Andy pojede na finále, a že ve CF, kde by potkal Berdycha, by si měl s ním poradit, a nemohu tedy jít proti sobě, a tipovat něco jinyho, obzvlast když hraje můj oblíbenec proti neoblibenci :)
-Kohlschreiberovy kvality jsou jasně nahoře, jako i jeho lepší herní styl, včetně zkušeností a lepších výsledků v kariere, Istomin se dostal tak daleko jen díky losu a odevzdanosti Haase, navíc Kohlie si v min.kole zkusil hrát proti servis-voleji, takze natrenovano na Ist. má, a tak si ho zkusím, škoda jen toho nižšího kurzu

Citace:
Bellucci vs Gimeno (1.18)
Ferrero vs Berlocq (1.29)
Roddick vs Berdych (1.37)
Kohlschreiber vs Istomin (1.27)
celk.kurz:2.65
vklad: 150kč

PříspěvekNapsal: 12 úno 2010, 20:33 

Hustý rozbory 8-)

PříspěvekNapsal: 13 úno 2010, 12:45 

Blbě se vyhodnocují neuspěšné tikety , ale je třeba to brát s nadhledem a v pohodě , když nejde o život a zdraví, není to tak hrozný :) .. každopádně mám velmi nelichotivou sérii neuspěšných tiketů, a tak je na čase, aby přišly lepší časy .. asi už nepřijdou ted o víkendu, to možná v dalším týdnu s novými turnaji, ale když už nic , tak aspon menší radost po těch ztrátách by neuškodila, no nejdřív, než se pustím do sestavení dalšího tiketu, vyhodnotím ty poslední tři tikety .. no běs a bída :oops: :|

Citace:
Južnyj vs Ilhan - over 20.5 her (1.80)
Melzer vs Seppi (1.53)
celk.kurz : 2.75
vklad : 65kč
výhra: 0kč
bank : 950kč

Citace:
Malisse vs Russell - hcp 1.5 her (1.80)
Verdasco vs Becker (1.18)
celk.kurz : 2.12
vklad 100kč
bank : 850kč

Citace:
Bellucci vs Gimeno (1.18)
Ferrero vs Berlocq (1.29)
Roddick vs Berdych (1.37)

Kohlschreiber vs Istomin (1.27)
celk.kurz:2.65
bank : 700kč

no, a bez nějakych negat.nálad se pustím do dalšího tiketu :) .. vynechám challanger v Bergamu, stejně jako turnaj v Rotterdamu, kde mě zápasy přijdou hodně zapeklitý a bylo by to spíš o hraní na náhodu , a zaměřím se na zbylé dva turnaje .. turnaj v Brazílii má vyrýsované dva potenciální finalisty, na jedné straně nasazená jednička Ferrero, který zatím hraje na turnaje s chutí a spolehlivě, a zatím si poradil bez větších problemu se soupeři Schwank, Massu a včera Berlocq, na druhé straně Andrejev, který si poradil se Staracem , Machadem a Cuevasem, a i on vypadá, že našel chut a dobrou formu zde na turnaji, a jako antukář má jistě více šancí na postup do finále, než jeho soupeř Kubot, který sice má taky formu jako hrom, když min týden v Santiagu v singlu vypadl už ve 2.kole, ovšem v deblu s kolegou Marachem tamní turnaj vyhrál, a nyní v Brazílii znovu hraje v deblu o finále, když dnes nastoupí v SF proti domácímu páru Bellucci\Daniel , a aby těch SF zápasů neměl málo, zahraje si i singla, protože se mu podařilo ve velkém stylu smést z kurtu všechny své soupeře (Hernandez, Montanes, Fognini) .. no, nicméně i tak si myslím, že ted Polákova spanilá jizda nejspíš skončí, přece jen Andrejev je jiná kategorie, a má svoje kvality, v neposlední řadě má jistě mnohem více sil,a nebude ho trápit tolik unava, což by mohlo být duležité vzhledem k tomu, že se dá čekat vyrovnaný zápas

-turnaj v San José má také očekavané finalisty, Roddick si jasně jde za finálem a dalším turnaj.triumfem, a nevěřím že by Querrey byl ten, kdo ho zastaví .. Verdasco ma taktéž jasný cíl, a v cestě mu stojí Istomin, který si užil jistě euforie dostatek, a nyní už snad zvítězí v jeho zápasech tenis. logika :)

Citace:
Ferrero vs R.Mello (1.34)
Andrejev vs Kubot (1.42)
Roddick vs Querrey (1.19)
Verdasco vs Istomin (1.14)
celk.kurz : 2.58
zůstatek banku : 550Kč

PříspěvekNapsal: 14 úno 2010, 12:54 

Citace:
Andrejev vs Kubot (1.42)
Ferrero vs R.Mello (1.34)
Roddick vs Querrey (1.19)
Verdasco vs Istomin (1.14)

celk.kurz : 2.58
zůstatek banku : 550Kč

===================================================================

a zas nic :lol: .. tak uvidíme, zda bude uspěšná sázka na dnešní finále :arrow:

Citace:
Ferrero vs Kubot (1.38)
Roddick vs Verdasco - over 23.5 her (1.80)
zůstatek banku: 400kč

PříspěvekNapsal: 14 úno 2010, 18:53 

Kdyz se dari, tak se dari ;)

PříspěvekNapsal: 15 úno 2010, 07:30 

tak finále přineslo menší radost, ale i tak 6.týden proběhl ve ztrátě,a tak bude třeba pořádně zabrat v tom následujícím 7.týdnu , a odmazat mínusy :)

Citace:
Ferrero vs Kubot (1.38) ..61 60 OK
Roddick vs Verdasco - over 23.5 her (1.80) 63 46 46 OK

výhra : 372kč
zůstatek banku: 772kč

====================================================================

No, a máme před sebou nový týden, v němž začínají tři nové turnaje ATP (Marseille, Memphis, Buenos Aires), a 2 doprovodné challangery (Bělehrad, Tanger) .. vynechám turnaj v Bělehradu, a nechám tamní sázkařské machinace z výsledky jiným odborníkům, a zaměřím se na zbývající turnaje .. z toho velkého kvanta turnajů mi nakonec padlo do oka tolik zápasů, že jsem si řekl, že zkusíme kombíka, už jen proto, že v posl.tiketech mě vyhoří jeden zápas, tak toto je jedna z možností,jak tipovat s chybou :) .. vzhledem k informacím v sekcích "POD DROBNOHLEDEM" , jsem nakonec dospěl k těmto tipům , které jsou ovšem rozloženy do dvou hracích dnů vymezených pro 1.k. .. abych trošku dal úroven oním tipům, přidal jsem za kurzy procentuální šance obou tenistů a důvěru v daný tip , tak zhruba to funguje u mě, když dávám tzv. "sure" (0-4.9\10 .. tip na outsidera, 5-5.5\10..tip na mírného favorita, 5.51-6.99\10 .. tip na horkého favorita, 7-10\10 .. tutovka) .. jen dodám, že onu důvěru mám záměrně nižší, než by se mělo vzhledem k tomu, že jde o 1.k. turnajů, a jeden nikdy neví,s jakou vystoupí daní tenisté .. nakonec mi z toho vyšla tato plachta :D :arrow:

Citace:
SKUPINA A
Hanescu vs Schwank (1.85) .. 46%:54%, 5\10
Karlovič vs Becker (1.40) .. 65%:35%, 6.5\10
Ferrer vs Greul (1.15) .. 80%:20%, 7.5\10

Machado vs Meffert (1.40) ..60%:40%, 6\10
celk.kurz : 4.17

SKUPINA B
Nalbandian vs Starace (1.40) ..55%:45%, 5.5\10
Haas vs Malisse - hcp 3.5 her (1.80) ..52%:48%, 4.5\10
Ferrero vs Mello (1.25) ..77%:23%, 7.5\10
Roddick vs Blake (1.30) ..63%:37%, 6\10
celk.kurz : 4.10

SKUPINA C
Gulbis vs Kendrick (2.20) ..52%:48%, 4\10
Simon vs O.Rochus (1.35) ..60%:40%, 6\10
Isner vs Harrison (1.11) ..80%:20%, 8\10
Baghdatis vs Brands (1.18) ..80%:20%, 8\10

celk.kurz : 3.89

KONSTANTY
Monaco vs Kubot (1.30) ..80%:20%, 8\10
Verdasco vs Chardy (1.12) ..80%:20%, 8\10
Almagro vs Gimeno (1.17) ..80%:20%, 8\10
celk.kurz : 1.70

vklady :arrow: AKU1(3x) - 30kč, AKU2(3x) - 20kč .. celkem 150kč
výhra : Okč
zůstatek banku : 622kč

to je vše, příjemný den, a hodně štěstí nejen při tenisu !

PříspěvekNapsal: 16 úno 2010, 19:12 

díky vyhoření Almagra už vím, že kombík mi nevyjde, a tak i přesto,že zápasy na něm nejsou všechny odehrány, mohu jít s klidem do dalšího tiketu 8-) ..tentokráte už jdu do akovky , v níž vycházím z tipu,který jsem rozepsal v sekci Buenos Aires , kde věřím v uspěch Volandriho, no a k němu dám dvě konstanty na zvýšení kurzu v podobě esoviče Iva a Monaca :) :arrow:

Citace:
Volandri vs Moya (1.80)
Karlovič vs Becker (1.35)
Monaco vs Kubot (1.20)

celk.kurz : 2.92
výhra :0kč
zůstatek v banku : 512kč

PříspěvekNapsal: 17 úno 2010, 08:35 

než se pustím do dalšího tiketu, jen dodám, že díky určitým novinkám v rámci uprav vlastních příspěvků , které jsou od ted možné, budu vyhodnocovat tikety přímo v daném příspěvku, ve kterém jsem ten tiket sestavil .. a nyní k tiketům

Volandri mě včera radosti moc neudělal, když odmítl včera vyhrát - na servisu byl neškodný, kupil un.error jednu za druhou, a když už se mohl nadechnout k obratu , tak ve 2.setu za stavu *20 30:0 si nechá sebrat servis, nechá si dát tři gemy, a pak se v křeči dostal na čestných 57 , rozhodně bych neřekl, že by Moya hrál nějak mimořádně, spíš Volandri hrál tak mizerně, že i exhibiční výkon Carlose stačil na poklidné vítězství:) .. špatný tip, špatný úsudek, ale což je o důvod víc, proč si Itala v dalších zápasech nevšímat

jdeme na další den, ve kterém začínají zápasy 2.k. na všech turnajích (+ některé dohrávky 1.k. ) , tipoval jsem Malisse, tak si ho zkusím, a snad tentokrát to bude uspěšnější tip než včera Volandri :oops: :roll: , no a k němu přidám do akovky tipy na zvýšení kurzu mého oblíbence Isnera, kterýsi snad poradí s Nieminenem, a pak si dáme Nalbu, musím si spravit chut po tom vyhoření Almagra :D , a tak jdem proti Gimenovi :arrow:

Citace:
Haas vs Malisse - hcp +3.5 her (1.80)
Isner vs Nieminen (1.35)
Nalbandian vs Gimeno (1.20)
celk.kurz : 2.91
vklad : 150Kč
výhra : .... Kč
zůstatek v banku: 362Kč

Citace:
Baghdatis vs Llodra - over 22.5 her (1.80)
Tsonga vs Ouanna - over 20.5 her (1.80)
celk.kurz : 3.24
vklad : 62Kč
výhra : .... Kč
zůstatek v banku: 300Kč

tak uvidíme u těchto dvou tiketů, jak to dopadne dnes :), GL!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina