Oficiální tenisové forum

Právě je 18 led 2018, 16:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: TENISOVE TIPY
PříspěvekNapsal: 13 čer 2009, 11:57 

Zdravím

Na této stránce jsem se zaregistroval protože bych tu rád našel někoho,kdo by měl zájem o kvalitní tenisové tipy.Už druhým měsícem je kupuju od jednoho pána.Sám pry hrál tenis do svých 28 let závodně,ted už jen rekreačně.Prodejem tipů se živí už 3 roky,má něco kolem 40 klientů,přesně kolik,to nevím.O tenise má opravdu velký přehled,nezabývá se ničím jiným než právě tenisem.Denně trávi spoustu hodin u PC,jezdí po turnajích.Dokonce mi říkal,že si minulý rok pořídil speciální kabelovou TV se 7 tenisovými programy.Za tu dobu,co od něj tipy kupuju sem dostal 18 tipů a z toho 16 bylo OK.V jednom případě se zápas vůbec neodehrál,protože hráč k němu nenastoupil.Takže se dá říct,že z 17 tipů měl 16 OK,což je neuvěřitelná uspěšnost.Kurzy byly vždy přes 2,00 asi až na dvě vyjimky.Jednou byl kurz tuším 1,95 a podruhé 1,8!!Dobré také je to,že se mu platí pouze za tipy s kurzy 1,8 a většími.Když má kvalitní tip s menším kurzem jak zminovaných 1,8 dává ho všem klientům zdarma.Opravdu jsem měl velké štěstí,že jsem na něj narazil,jediné co mě trápí je cena tipů.Za 1 platím 3000kč což je poměrně dost.A proto hledám někoho,kdo by se semnou na jeho tipy skládal.Tipy mi posílá na mobil minimálně 3 hodiny před začátkem zápasu.Kdybych si mohl dovolit tyto tipy vsazet po 20.000 tak bych to vubec neresil a tipy si platil sam,ale bohuzel si to dovolit nemuzu i kdyz mam nekdy chut kdyz vidim,ze mu to tak krasne vychazi.Kdyby měl nekdo zájem,můžeme se setkat osobně.Mohli jsme si domluvit schuzku na ktere bych vam mohl ukazat ofocene tikety s jeho poslednimi 10 tipy.Ofotil jsem si je prave z duvodu,abych je mohl ukazat svemu pripadnemu budoucimu "kolegovi".Schuzka by mi vyhovovala o vikendu,pres tyden minimalne do 17:00 pracuji,ale vetsinou jeste dele.

Opravdu jde o seriozni nabidku,kdyz jsem zacinal take jsem nemel v tyto tipy duveru,protoze jsem uz nekolikrat naletel.Ale v tomto pripade jde vazne o tipy,ktere maji hlavu a patu a za zkousku myslim si to stoji.
Pokud by tedy mel nekdo chut se sejit,dozvedet se vice a nasledne odebirat opravdu kvalitni tenisove tipy,muzete me kontaktovat na prilozene e-mailove adrese.Pokud zajem z Vasi strany neni,nic se nedeje,at se dari!

S pozdravem sazkar Pavel,Brno

ClausR@seznam.cz

Předmět příspěvku: Re: TENISOVE TIPY
PříspěvekNapsal: 15 čer 2009, 06:40 

Já osobně si myslim, že musíš bejt blázen, velkej vatař nebo kombinace obojího, tedy pokud dobře počítám. A nebo ty tipy prodáváš sám pod dojmem jeden pán prodává...
Takže tip stojí 3000kč.
Na to abych měl alespoň na náklady a možnost si koupit tip další, musim si vsadit poprvé alespoň za 3500kč.
S Kurzem 2 "jdu" pro výhru 7000kč( manipulační poplatky nepočítám).
Čistej zisk 500kč,ale na poprvé dobrý.
Druhej tip se ještě držim při zemi a třetí dám řekněme za 5000kč.
Celkově jsem po třech tipech v plusu 2000kč.

Sumář: 9000kč platba tipů, k tomu mých vsazených 12000kč. Slušný riziko, že pokud by ani jeden nevyšel, jsem rázem v mínusu skoro dvacet klacků. A s timhle rizikem za výše popsaný peníze 2000 v plusu, nevim nevim.

To pak vsázet po desetitisících, ale pak už při skoro 95% úspěšnosti tipů neřešim 3000kč za tip.

PříspěvekNapsal: 15 čer 2009, 18:01 

V sázkách věřim jen a jen sám sobě!
Od dob, kdy mě aktivní hráči (sice kolektivního) sportu zásobovali tutovkama i na jejich tým a skoro nikdy to nevyšlo, nedám na radu ani samotnejch aktérů, natož nějakýho strejdy od pana, kterej zná někoho, kdo...
Apropos, když má někdo na placení tipů za 3000, tak musí mít i na sázku řekněme 20000 a pak má vystaráno, ne?

Předmět příspěvku: Tipy na tenis
PříspěvekNapsal: 26 črc 2010, 12:00 

Na tuto stránku jsem se zaregistrova, protože bych rád našel někoho,kdo by měl zájem o kvalitní tenisové tipy. Já jsem je začal kupovat už na konci minulé sezóny od jednoho pána. No a na začátku letošní sezóny mi psal jestli mam zájem pokračovat ve spolupráci. Sám hrál podle jeho slov tenis do svých 28 let závodně,teď už jen rekreačně. Prodejem tipů se živí už 3 roky, má něco kolem 40 klientů .Ale to není důležité.O tenise má opravdu velký přehled, nezabývá se ničím jiným než právě tenisem. Denně trávi spoustu hodin u PC, jezdí po turnajích. Dokonce mi říkal,že si minulý rok pořídil speciální kabelovou TV se 7 tenisovými programy. Tipy mu vychází opravdu krásně, jen ta cena je zdá se mi přehnaná. Za tipy s kurzy 2 a víc mu platím 5.000kč a proto bych rád našel někoho k sobě kdo by se semnou na tyto tipy složil. Tři lidé se už ke mě přidali, ale kdybych nasel ještě takové 2-3 zájemce, vůbec bych se nezlobil. Čím víc nás bude, tím levněji to vyjde, logicky. Dobré také je to, že se mu platí pouze za tipy s kurzy 2,00 a vic.Když má kvalitní tip s menším kurzem jak zmiňovaných 2 dává ho všem klientům zdarma. Opravdu jsem měl velké štěstí,že jsem na něj narazil a rád bych od něj tipy kupoval co nedéle to jen půjde.Tipy mi posílá na mobil minimálně 3 hodiny před začátkem zápasu formou SMS. Kdyby jste měl zájem, můžeme se setkat osobně. Mohli by jsme si domluvit schůzku a probrat to mezi čtyřma očima třeba u pivka a nebo přímo u mě doma v klidu u kávy. Schůzka by mi vyhovovala o víkendu, přes týden minimálně do 17:00 pracuji, ale větsinou ještě déle.
Opravdu jde o seriózni nabídku, když jsem začínal také jsem neměl v tyto tipy důvěru, protože jsem už několikrát naletěl. Ale v tomto případě jde vážně o tipy které mají hlavu a patu a za zkoušku, myslím si to stojí. Procentuální úspěšnost každý měsíc propočítávám a stále mu to vychází kolem těch 85%...z každých 10 tipů mu jich vždy minimálně 8-9 vyjde, ale kolikrát táhl sérii třeba i 15 OK tipů v řadě.
S pozdravem sázkař Martin, Jihlava.

Více na www.tipnatenis.webnode.cz

PříspěvekNapsal: 02 srp 2010, 09:46 

Pavel1975 a Martin5000 = stejna osoba? Nebo podobnost ciste nahodna? a73x
ještě nam povezte tu pohadku o Perníkove chaloupce :lol:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina